18 maja 2020

Firma sprzątająca Wrocław

Jesteśmy firmą sprzątającą specjalizującą się w sprzątaniu, domów, biur, obiektów na terenie Wrocławia i okolic. Oferujemy sprzątanie w następujących wariantach: podstawowe, generalne porządki, po remoncie i po budowie, po wynajmie, przed i po imprezach. Dodatkowe usługi to m.in: mycie okien, prace ogrodnicze. Nadzór nad jakością wykonywanych prac sprawuje koordynator. Posiadamy ubezpieczenie OC. Wystawiamy fakturę. Oferujemy […]

Jesteśmy firmą sprzątającą specjalizującą się w sprzątaniu, domów, biur, obiektów na terenie Wrocławia i okolic. Oferujemy sprzątanie w następujących wariantach: podstawowe, generalne porządki, po remoncie i po budowie, po wynajmie, przed i po imprezach. Dodatkowe usługi to m.in: mycie okien, prace ogrodnicze. Nadzór nad jakością wykonywanych prac sprawuje koordynator. Posiadamy ubezpieczenie OC. Wystawiamy fakturę.

Oferujemy porządki w zakresie sprzątania biur, firm, osiedli mieszkaniowych, szkół, przychodni, hoteli. Jesteśmy osobami, rzetelnymi, swoją pracę wykonujemy sumiennie i dokładnie. Zajmujemy się sprzątaniem kompleksowym apartamentów, domów i innych nieruchomości, między innymi : mycie okien, odkurzanie, mycie podłóg, prace ogrodowe(koszenie trawy, pielęgnacja ogrodu). Cenę ustalamy indywidualnie z klientem w zależności od czasu i zakresu prac.

Jesteśmy firmą oferującą profesjonalne sprzątanie w ustalonym przez Państwa zakresie. Wykonujemy usługi zarówno jednorazowe jak i cykliczne. Dostosowujemy się do wymagań i oczekiwań naszych klientów, a nasz personel wykonuje swoją pracę z najwyższą starannością.