biuro@olmar-uslugi.pl

18 maja 2020

Firma sprzątająca Wrocław

Jesteśmy firmą sprzątającą specjalizującą się w sprzątaniu mieszkań, domów, biur, obiektów na terenie Wrocławia i okolic. Oferujemy sprzątanie w następujących wariantach: podstawowe, generalne porządki, po remoncie i po budowie, po wynajmie, przed i po imprezach. Dodatkowe usługi to m.in: mycie okien, prasowanie, gotowanie, prace ogrodnicze oraz sprzątanie i mycie grobów. Nadzór nad jakością wykonywanych prac […]

Jesteśmy firmą sprzątającą specjalizującą się w sprzątaniu mieszkań, domów, biur, obiektów na terenie Wrocławia i okolic. Oferujemy sprzątanie w następujących wariantach: podstawowe, generalne porządki, po remoncie i po budowie, po wynajmie, przed i po imprezach. Dodatkowe usługi to m.in: mycie okien, prasowanie, gotowanie, prace ogrodnicze oraz sprzątanie i mycie grobów. Nadzór nad jakością wykonywanych prac sprawuje właściciel. Posiadamy ubezpieczenie OC. Wystawiamy fakturę. Jesteśmy dostępni 24h/7.

Oferujemy porządki w zakresie sprzątania mieszkań, apartamentów i biur, domów, piwnic i strychów. Pracujemy w duecie lub osobno, jesteśmy osobami uczciwymi, rzetelnymi, swoją pracę wykonujemy sumiennie i dokładnie. Zajmujemy się sprzątaniem kompleksowym apartamentów, mieszkań, domów i innych nieruchomości, między innymi : mycie okien, pranie, odkurzanie, mycie podłóg, prace ogrodowe(koszenie trawy, pielęgnacja ogrodu). Ponadto odgracamy piwnice i strychy, czyścimy i odświeżamy nagrobki. Cenę ustalamy indywidualnie z klientem w zależności od czasu i zakresu prac.

Jesteśmy firmą oferującą profesjonalne sprzątanie mieszkań i domów w ustalonym przez Państwa zakresie. Wykonujemy usługi zarówno jednorazowe jak i cykliczne. Dostosowujemy się do wymagań i oczekiwań naszych klientów, a nasz personel wykonuje swoją pracę z najwyższą starannością. Sprzątanie po remontowe: – cena jest uzależniona od metrażu mieszkania lub domu.