Nasze standardy

 

 

Nasze standardy obejmują :

  1. Współpraca z dostawcami, którzy  również kładą w swojej działalności duży nacisk na założenia zrównoważonego rozwoju.
  2. Stosowanie maszyn i sprzętu, który odznacza się wysoką efektywnością, długim okresem użytkowania oraz programami oszczędnościowymi.
  3. Automaty czyszcząco-zbierające z wbudowanym systemem dozowania chemii oraz kompaktowe urządzenia multifunkcyjne z wymiennymi przystawkami, pozwalające na wykonanie różnych usług w zależności od potrzeb, tj. zamiatanie, koszenie trawy, odśnieżanie.
  4. Pranie mopów, ścierek, padów i innych materiałów używanych do sprzątania w wydajnych pralkach przemysłowych, z zastosowaniem skutecznych i ekologicznych preparatów piorących.
  5. Stosowanie wyspecjalizowanych systemów dozowania chemicznego pozwalających zapobiegać marnotrawstwu, a jednocześnie nie obciążać środowiska chemią o zbyt dużej koncentracji.
  6. Stosowanie certyfikowanej chemii, która działa efektywnie nawet w dużym rozcieńczeniu z wodą o letniej temperaturze.
  7. Używanie maszyn i urządzeń, które z założenia nie wymagają stosowania chemii lub w bardzo małym stężeniu, a mimo wszystko gwarantują niezawodny efekt i jakość czyszczenia.
  8. Stosowanie czyszczenia parą wodną oraz stosowanie systemów z mikrofibry.